3 listopada, 2016

Jesienna zaduma? Nie z nami!

Nadejście jesieni dla wielu z nas to synonim szarości, pluchy i brzydkiej pogody. Brakuje nam słońca, a panująca aura sprzyja złemu samopoczuciu – szybciej czujemy się zmęczeni i senni. Jesień odbiera nam błękit nieba, który towarzyszył nam przez letni czas a przynosi szare krajobrazy. Za oknami coraz częściej widzimy mokre od deszczu ulice, ludzi pod parasolami, którzy włóczą smętnie nogę za nogą. Każdemu z nas udziela się kiepski nastrój otaczającej nas aury. Coraz częściej ratujemy się rozgrzewającymi napojami i cieplutkim kocem. Niestety herbatę w końcu wypijemy, a spod koca trzeba będzie wyjść.

 

I jak tu poprawić sobie nastrój?

To w jaki sposób mamy urządzone wnętrza naszych domów, mieszkań czy biur ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Liczy się wszystko – kształt, dobór kolorów, intensywność barw. Żonglując tymi atrybutami możemy wykreować otoczenie, które wprowadzi nas w dobry nastrój i poprawi nasze samopoczucie. Do aranżacji pomieszczeń, w których spędzamy bardzo dużo czasu możemy wykorzystać różne metody. Jedną z nich są panele szklane zadrukowane indywidualnie dobraną grafiką. Ich zastosowanie jest niezwykle szerokie a stosowana metoda zadruku UV pozwala na głębokie nasycenie kolorów dając tym samym wręcz fotograficzną jakość.

panel-szklany-w-kuchni2

 

Odmieniona kuchnia z widokiem na lepszy dzień…

W naszych domach najwięcej czasu spędzamy w kuchni – niektórzy mówią, że jest to serce całego domu. A każdy z nas wie, że o serce należy dbać 🙂 Chcąc zaaranżować wnętrze, które będzie nas pobudzało do działania i pozytywnie nastrajało możemy zastosować zadrukowany panel szklany nad blatem kuchennym. Dobierając odpowiednią grafikę jesteśmy w stanie wykreować niesamowite wnętrze inspirujące nie tylko do gotowania wyśmienitych potraw, ale również pozytywnie nastawiające na cały dzień już przy porannej kawie.

Wybór grafiki jest niezmiernie ważny, a dla każdego będzie to coś innego. Osoby, których mieszkania nie zapewniają estetycznych widoków (np. w blokach często jedyny widok to okna sąsiadów) mogą sobie to zrekompensować montując panele szklane np. z przepiękną panoramą gór uzyskując tym samym głębię i wizualną przestrzeń.

Rozejrzyjcie się dookoła… Każdy z Was z pomocą materiałów będących w zasięgu Waszych rąk może wykreować przestrzeń, która będzie dla niego źródłem pozytywnej energii na nadchodzący dzień.

tagi: