31 sierpnia, 2016

Twarzą w ścianę

Toster może i jest użyteczny, ale przecież nie można podarować go partnerowi na urodziny, nawet jeśli wiemy, że jest on pożądany. Zazwyczaj wybieramy książki. Jednak warunki mieszkaniowe Polaków nie bardzo pozwalają na zgromadzenie licznych księgozbiorów. Ponadto nie każdy ucieszy się z książki. Czasem trzeba wybrać coś innego.

Nowy pomysł przyszedł nam do głowy niedawno. Praktycznym, a jednocześnie estetycznym i osobistym rozwiązaniem jest obraz. I nie trzeba być drugim Michałem Aniołem, aby zrealizować ten zamysł. Dzisiejsza technika może wszystko. A przez wszystko rozumiemy zdjęcia XXL. Wystarczy wybrać obiekt, który ów obraz ma przedstawiać. Może to być malowniczy widoczek, ulubiony piosenkarz czy śmieszne koty. Do wyboru mamy pakiet gotowych ilustracji, jak również można stworzyć swój, niepowtarzalny wzór. Dzięki temu obraz będzie ściśle dopasowany do preferencji odbiorcy. Teraz pozostaje wybrać rozmiar.

fototapeta cc-print.pl

Jest to również idealny pomysł na urządzenie domu i wyrażenie siebie. Wystrój będzie bardzo osobisty. Możemy upamiętnić najpiękniejsze chwile z życia, wieszając na ścianie wielkoformatowe zdjęcie – ślubne lub najbliższych członków rodziny. Albo po co się ograniczać? Można stworzyć kolaż i umieścić tam wszystkie ulubione fotografie. Dzięki większemu formatowi wszystko się zmieści, a wydrukowanie na jednym arkuszu sprawi, że nic się nie rozpadnie i nie straci pożądanej formy.

Nie ograniczajmy się tylko do ścian. Taki duży wydruk sprawdzi się także na innych powierzchniach. Zniszczona i porysowana lodówka? A może po prostu nudna i biała? Zmienić się może w magiczną, kolorową ozdobę kuchni – lodówkę w lukrowane babeczki. Niecodzienne rozwiązanie sprawi wiele radości, nie tylko dzieciom. Co więcej, dzięki wytrzymałemu materiałowi zyskamy odporną na plamy powierzchnię.

Taki wydruk jest także opłacalny i ekonomiczny. Jeśli chcemy stworzyć reklamę, rozpropagować usługę lub produkt, wystarczy udostępnić baner w ogólnodostępnym miejscu. Dzięki temu dotrze on do większej liczby ludzi, a wytrzymały surowiec pozwoli trwać reklamie długo, bez względu na warunki pogodowe. W dodatku jest to przyjazna środowisku forma popularyzacji produktu – można uniknąć drukowania tysięcy irytujących ulotek, na które i tak nikt nie zwraca uwagi. Większy baner trafi do szerszej liczby odbiorców.

Możliwości wykorzystania zdjęć i wydruków wielkoformatowych jest wiele, a ogranicza nas tylko wyobraźnia.

tagi: