27 sierpnia, 2016

Obraz jako prezent

Sprawa często wygląda podobnie w momencie, kiedy to my musimy kogoś obdarować. Wówczas jedynym i głównym problemem nam towarzyszącym jest brak pomysłu na oryginalny, jak i nie banalny prezent, który w przyszłości nie będzie stał zakurzony w kącie lub całkiem zapomniany.

Alternatywnym, a także coraz częściej wybieranym przez klientów prezentem stają się obrazy w różnego tego słowa znaczeniu. Począwszy od fotoobrazów, a skończywszy na plakatach ściennych. Przeogromny wybór tematyczny rozciąga się od natury, przez krajobrazy, abstrakcję, malarstwo. Znajdzie się też coś dla dzieci/młodzieży – tematyka sportu, motoryzacji. Również z myślą o tych najmłodszych (a także koneserach) stworzono możliwość wykonania zamówienia obrazu z motywem wybranego spośród kolekcji między innymi znaczków pocztowych, czy też od dłuższego czasu popularnego oraz malowanego na ścianach, garażach miast- graffiti. Nie pozostaliśmy jednak obojętni wobec koneserów sztuki intymnej – im polecamy obrazy o tematyce erotycznej. Chcąc dać przysłowiowe swoje trzy grosze klientowi, dopuszczono do realizacji własne, autorskie obrazy klienta. Sposób realizacji nie jest w ogóle skomplikowany – wystarczy jedynie wczytać na stronie internetowej wybrane przez siebie zdjęcie, a kolejno złożyć zamówienie z nim właśnie obrazu.

Urodziny, imieniny, rocznice i inne tym podobnych szczególne okoliczności zmuszają nas do wyboru, a następnie zakupu prezentu. W związku z tym pamiętajmy, że nie wszystko to, co nam się podoba, zrobi wrażenie na osobie obdarowywanej. Zawsze lepiej wybrać prezent alternatywnym, jakim z pewnością jest tematyczny obraz, niż kolokwialnie mówiąc- wydać pieniądze na darmo.

tagi: