26 sierpnia, 2016

Druk na frontach

Dla każdego, kto aranżuje pomieszczenia prywatne, biura czy miejsca użytku publicznego nie lada wyzwaniem jest nadanie wnętrzu indywidualnego charakteru, który podkreśli zamiłowania i styl życia domowników czy odzwierciedli idee firmy. Prawdopodobnie każda pani domu chce, by jej kuchnia wyglądała niepowtarzalnie i oryginalnie. Z naszą pomocą mogą Państwo zrealizować najśmielsze pomysły wykonując na frontach meblowych nadruki UV.

Fronty meblowe z nadrukami wykonanymi metodą UV to obecnie niezwykle modny trend w aranżacji wnętrz. Nawet najzwyklejsze i zupełnie niewyróżniające się meble diametralnie zmienią swój wygląd sprawiając, że wnętrze nabierze swoistego charakteru. Szczególnie często w ten sposób ozdabiane są fronty mebli kuchennych wykonanych z płyty laminowanej, MDF, szafki szkole. Druk na frontach dzięki innowacyjnej technologii, która charakteryzuje się wyjątkowo wysoką odpornością na kontakt z wilgocią, zarysowania oraz inne uszkodzenia mechaniczne, staje się coraz bardziej pożądaną metodą aranżacji wnętrz.

Zadrukowane fronty mogą być wykonane z drewna, metalu, płyt meblowe. Ich najbardziej popularnym zastosowaniem są miejsca, gdzie meble łatwo się brudzą i trzeba je często czyścić jak najmniejszym nakładem pracy. Zadrukowane fronty można znaleźć w meblach kuchennych, łazienkowych, jak również meblach do pokoju dziecięcego. Wykonując druk na frontach czy blatach mebli dostarczamy gotowe rozwiązania architektom czy dekoratorom wnętrz, które służą do aranżacji salonów sprzedaży, lokali usługowych, biur czy mieszkań prywatnych.

Wybierając spośród tysięcy dostępnych u nas motywów graficznych lub proponując swój własny, Klient zyskuje pewność, że jego meble będą posiadały niepowtarzalny wygląd. Na frontach znaleźć się mogą twoje ulubione fotografie czy też grafiki, które odzwierciedlają twój charakter i sposób bycia.

Pomysłów na zadrukowanie frontów jest jak nieskończona ilość trzeba tylko dać się tylko ponieść wyobraźni.

tagi: