26 sierpnia, 2016

Druk na drewnie

Druk na drewnie może w oryginalny sposób odmienić charakter wnętrza i sprawić, że zyska ono swój własny niepowtarzalny klimat. Szczególne zastosowanie znajduje w aranżacji recepcji, biur, wnętrz hotelowych oraz restauracyjnych, gdzie jest znakomitym i oryginalnym sposobem na promowanie marki a zastosowany rodzaj drewna dostosowany do wnętrza kolorem, strukturą i wzorem daje efekt pełnej harmonii pomieszczeń.

Połączenie naturalnego piękna drewna z najwyższej jakości drukiem metoda UV daje możliwość na zaprojektowanie własnego, unikalnego wnętrza. Bezpośredni druk na drewnie umożliwia zdobienie elementów mebli, schodów, podestów, podłóg, dlatego też rewelacyjnie sprawdza się w dekoratorstwie i wystroju wnętrz, pozwalając na personalizację otaczającej przestrzeni.

Dzięki stosowanej przez nas metodzie druku UV, który gwarantuje estetyczny wygląd, wierność odwzorowania kolorów i fotograficzną jakość obrazu, nadruki mogą być umieszczane na różnego rodzaju drewnach: lipowym, sosnowym, świerkowym, bukowym, brzozowym czy różnego rodzaju produktach drewnopochodnych, płytach MDF, sklejkach. Najlepsze efekty druku można uzyskać na drewnie i sklejkach o delikatnych słojach i jasnej powierzchni.

Drewno idealnie nadaje się o dalszej obróbki np. wycinania czy frezowania dzięki temu wykonanie nadruku na drewnie daje możliwość stworzenia wyjątkowej formy reklamy w postaci stojaków czy ekspozycji, sprawdzi się również jako unikalny element wystroju wnętrza w postaci oryginalnego obrazu, blatu stołowego czy frontów meblowych.

Oferujemy nadruk w dostosowany do indywidualnych potrzeb Klienta dlatego w zależności, jaki efekt końcowy jest preferowany przez klienta, możemy drukować bezpośrednio na określonej powierzchni podkreślając szlachetność materiału lub nanieść na powierzchnię dodatkowy biały poddruk wydobywając optymalnie oryginalne kolory nadrukowanej grafiki.

Ponieważ stosowana przez nas metoda druku na drewnie jest ekologiczna i bezpieczna dla zdrowia, a przy tym odporna na warunki pogodowe nadruk na drewnie znakomicie nadaje się do ekspozycji wewnętrznych jak i zewnętrznych dzięki czemu jest rewelacyjną alternatywa dla standardowych form stosowanych w aranżacjach wnętrz czy reklamie.

Druk na drewnie przyniesie do Twojego wnętrza naturę z prawdziwego drewna.

tagi: