Obrazy na płótnie

Chcąc wyjść naprzeciw ciągłego stosowania jednych i monotonnych sposobów dekorowania ścian, na rynku pojawiły się obrazy/fotoobrazy na płótnie. W natychmiastowym tempie zyskały sobie nowych, kreatywnych klientów, którzy w momencie zauważyli walory, efekty ich zastosowania. Niezwykle istotnym jest fakt, iż taki obraz można także stworzyć samemu. W związku z tym klient posiada możliwość w wyborze obrazu/zdjęcia znalezionego samodzielnie czy też stworzonej abstrakcji oraz wyboru z proponowanych, gotowych już wzorów. Istnieje możliwość dobrania odpowiadającego nam rozmiaru obrazu oraz rodzaju płótna. Dodatkowo występuje możliwość podzielenia jednego obrazu na współtworzące go części (tryptyk), co w końcowym efekcie obrazuje jedną spójną całość stworzoną z poszczególnych elementów.

Zastosowanie na ścianie obrazu na płótnie nadaje wnętrzu oryginalności, wnosi w pomieszczenie pewien indywidualizm widoczny na tle innych aranżacji mieszkaniowych. Pomimo funkcji dekoracyjnej, obraz nadaje pewnego ożywienia. Mieszkanie uzyskuje w ten sposób niepowtarzalny oraz niebanalny charakter, wobec którego nie da się przejść obojętnie bez zachwytu, zaciekawienia oryginalną i widoczną aranżacją ściany.

obraz-na-plotnie-1

Obrazy na płótnie mogą przybrać formę wspomnień (zdjęcia upamiętniające szczególne sytuacje), jak i przekazu dla mieszkających osób, sentencji, obrazu, który od dawna jest dla całej rodziny odzwierciedleniem ważnego wydarzenia, wywołuje pozytywne emocje i codzienną radość na twarzach.