O naszej firmie

Poznaj nas

Witamy Państwa w profesjonalnej drukarni wielkoformatowej, gdzie drukujemy z pasją. Oferujemy Państwu szeroki wachlarz produktów a nowoczesny park maszynowy pozwala nam na realizację dowolnej reklamy w konkurencyjnych cenach na rynku.

Satysfakcja Klienta jest naszym priorytetem, dlatego dopasowujemy się do jego potrzeb, doradzamy, planujemy a przy tym szanujemy jego czas. Wysokie standardy oraz jakość wykonania sprawiają, że działamy globalnie realizując zamówienia dla Klientów z terenu Polski, ale również Europy, Azji i Stanów Zjednoczonych. Bezustannie poszerzamy grono naszych zadowolonych odbiorców.

Oddajemy w Państwa ręce prosty kreator, dzięki któremu można tworzyć wymarzone wydruki na szkle, fototapety, obrazy na płótnie, fotonaklejki lub plakaty. Do stworzenia dekoracji można użyć jednego z tysięcy motywów i wzorów dostępnych w banku zdjęć lub indywidualnego zdjęcia bądź grafiki. Służymy również pomocą w stworzeniu profesjonalnego projektu graficznego dekoracji, w przypadku, gdy Klient szuka mniej standardowych rozwiązań, których nie można stworzyć w kreatorze.

Dzięki naszym produktom mogą Państwo ożywić wnętrze kuchni, łazienek, holi, pomieszczeń biurowych czy lokali użytku publicznego i niewielkim kosztem sprawić, że nabierze ono nowego wyglądu. Wszystkie nasze produkty na wymiar są wykonywane na zamówienie, tak, aby maksymalnie dostosować się do potrzeb i wymagań klienta. Możemy pomóc Państwu w dobraniu grafiki do kolorystyki oraz wystroju Waszego wnętrza.

Kontakt z nami